59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5--KE59S05--
Podatkovni listi: 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5
Številka dela 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5--KE59S05-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 7478 pcs Podatkovni list 59KE-CBSF-1.5X2.5X0.5.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija CBS KE
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.500" (63.50mm) Višina - na splošno 0.500" (12.70mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole