7-19PCI-NI-4.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7-19PCI-NI-4.6
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 0.067 X 0.177 NI 4.6--7-19PCI-NI
Podatkovni listi: 7-19PCI-NI-4.6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 7-19PCI-NI-4.6
Številka dela 7-19PCI-NI-4.6 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 0.067 X 0.177 NI 4.6--7-19PCI-NI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5993 pcs Podatkovni list 7-19PCI-NI-4.6.pdf
Premer 1.800" (45.72mm) Tip Fingerstock
Oblika - Serija -
Obloga - Debelina Flash Obloga Nickel
delovna temperatura -55°C ~ 121°C Material Beryllium Copper
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 4.600" (116.84mm)
Višina 0.070" (1.78mm) Metoda pritrditve Adhesive