81-CBSA-1.5X3.5X1.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 81-CBSA-1.5X3.5X1.5
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 81-CBSA-1.5X3.5X1.5--81S01--CIRC
Podatkovni listi: 81-CBSA-1.5X3.5X1.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 81-CBSA-1.5X3.5X1.5
Številka dela 81-CBSA-1.5X3.5X1.5 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 81-CBSA-1.5X3.5X1.5--81S01--CIRC Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 5380 pcs Podatkovni list 81-CBSA-1.5X3.5X1.5.pdf
Širina - na splošno 1.500" (38.10mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 3.500" (88.90mm) Višina - na splošno 1.500" (38.10mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 1.500" (38.10mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole