88-CBSFP-2.75X2.75
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 88-CBSFP-2.75X2.75
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka 88-CBSFP-2.75X2.75--88S15--CIRCU
Podatkovni listi: 88-CBSFP-2.75X2.75.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 88-CBSFP-2.75X2.75
Številka dela 88-CBSFP-2.75X2.75 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis 88-CBSFP-2.75X2.75--88S15--CIRCU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 6931 pcs Podatkovni list 88-CBSFP-2.75X2.75.pdf
Širina - na splošno 2.750" (69.85mm) Prezračevanje Vent Holes in Pattern
Tip Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - na splošno 2.750" (69.85mm) Višina - na splošno 0.799" (20.30mm)
natančen opis RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole