SB28B0500-1
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SB28B0500-1
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka .100" X .500" SQ PLATE FERRITE--
Podatkovni listi: SB28B0500-1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
280 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SB28B0500-1
Številka dela SB28B0500-1 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis .100" X .500" SQ PLATE FERRITE-- Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 59864 pcs Podatkovni list SB28B0500-1.pdf
Velikost / dimenzija 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Serija Saddle Beads®
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Višina - sedež (maks.) 0.100" (2.54mm)
Vrsta filtra Ferrite Plate
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SB28B0146AT
SB28B0146AT
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: FERRITE 30OHM HINGED 32MM
Na zalogi: 32780 pcs
Prenesi: SB28B0146AT.pdf
RFQ
SB28B0500
SB28B0500
Proizvajalci: Leader Tech Inc.
Opis: .250" X .500" SQ PLATE FERRITE--
Na zalogi: 53168 pcs
Prenesi: SB28B0500.pdf
RFQ
Opis: FERRITE CORE 95OHM HINGED 7MM