SG080200R-48.00
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SG080200R-48.00
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU
Podatkovni listi: SG080200R-48.00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SG080200R-48.00
Številka dela SG080200R-48.00 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis .080"H X .200"W X 48"L--RECTANGU Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 8091 pcs Podatkovni list SG080200R-48.00.pdf
Premer 0.200" (5.08mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Rectangular Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 4.00' (1.22m)
Višina 0.080" (2.03mm) Metoda pritrditve -