SG106315K-48
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SG106315K-48 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SG106315K-48
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka FSG, .106"H X .315"W X 48"L
Podatkovni listi: 1.SG106315K-48.pdf2.SG106315K-48.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SG106315K-48
Številka dela SG106315K-48 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis FSG, .106"H X .315"W X 48"L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13758 pcs Podatkovni list 1.SG106315K-48.pdf2.SG106315K-48.pdf
Premer 0.315" (8.00mm) Tip Fabric Over Foam
Oblika Knife Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
Druga imena 1798-1141 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Polyurethane Foam
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 4.00' (1.22m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.106" (2.69mm)