SMG098118R-0.098
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
SMG098118R-0.098 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMG098118R-0.098
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka SURFACE MOUNT GASKET
Podatkovni listi: SMG098118R-0.098.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMG098118R-0.098
Številka dela SMG098118R-0.098 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis SURFACE MOUNT GASKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152239 pcs Podatkovni list SMG098118R-0.098.pdf
Premer 0.118" (3.00mm) Tip Film Over Foam
Oblika Rectangle Serija -
Obloga - Debelina - Obloga -
Druga imena 1798-1284-1 delovna temperatura -
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 0.098" (2.50mm)