TGF20SF-07870787-118
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TGF20SF-07870787-118
Proizvajalec / znamka: Leader Tech Inc.
Opis izdelka THERM PAD 199.90MMX199.90MM GRAY
Podatkovni listi: TGF20SF-07870787-118.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TGF20SF-07870787-118
Številka dela TGF20SF-07870787-118 Proizvajalec Leader Tech Inc.
Opis THERM PAD 199.90MMX199.90MM GRAY Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3711 pcs Podatkovni list TGF20SF-07870787-118.pdf
Uporaba - Tip Gap Filler Pad, Sheet
Debelina 0.118" (3.00mm) Termična odpornost 0.70°C/W
Toplotna prevodnost 2.0 W/m-K Oblika Square
Serija TGF20SF Okvir 199.90mm x 199.90mm
Material Aluminum Oxide filled Acrylic Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
natančen opis Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square Barva Gray