ANT-433-CW-RH
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-433-CW-RH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-433-CW-RH
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Podatkovni listi: ANT-433-CW-RH.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-433-CW-RH
Številka dela ANT-433-CW-RH Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 433MHZ WHIP STR RP-SMA ML Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15054 pcs Podatkovni list ANT-433-CW-RH.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Connector, RP-SMA Male
Serija RH Povratna izguba -
Pakiranje Tray Druga imena ANT-433-RH
ANT-433-RH-ND
ANT433CWRH
Število pasov 1 Tip montaže Connector Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 2.008" (51.00mm) Gain -5.6dBi
Frekvenčni razpon 425MHz ~ 440MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 433MHz Lastnosti -
natančen opis 433MHz Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems Whip, Straight RF Antenna 425MHz ~ 440MHz -5.6dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Aplikacije Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems