ANT-859-DBD-DA/W
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-859-DBD-DA/W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-859-DBD-DA/W
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 859MHZ/1.575GHZ DOME SMA
Podatkovni listi: ANT-859-DBD-DA/W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-859-DBD-DA/W
Številka dela ANT-859-DBD-DA/W Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 859MHZ/1.575GHZ DOME SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4535 pcs Podatkovni list ANT-859-DBD-DA/W.pdf
VSWR 1.7, 2 Prekinitev Connector, SMA Male, BNC
Serija - Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Število pasov 2
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 2.000" (50.80mm) Gain 2dBi, 5dBi
Frekvenčni razpon 824MHz ~ 894MHz, 1575.42MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 859MHz, 1.575GHz Lastnosti LNA
natančen opis 859MHz, 1.575GHz Dome RF Antenna 824MHz ~ 894MHz, 1575.42MHz 2dBi, 5dBi Connector, SMA Male, BNC Panel Mount Aplikacije -