ANT-868-JJB-RA
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-868-JJB-RA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-868-JJB-RA
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 868MHZ DOME SLD TH
Podatkovni listi: ANT-868-JJB-RA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-868-JJB-RA
Številka dela ANT-868-JJB-RA Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 868MHZ DOME SLD TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47982 pcs Podatkovni list ANT-868-JJB-RA.pdf
VSWR 2 Prekinitev Solder
Serija JJB Povratna izguba -
Pakiranje Bulk Druga imena ANT-868JJB-RA
ANT-868JJB-RA-ND
ANT868JJBRA
Q1663562
Število pasov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.571" (14.50mm) Gain -1dBi
Frekvenčni razpon 855MHz ~ 880MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 868MHz Lastnosti -
natančen opis 868MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 855MHz ~ 880MHz -1dBi Solder Through Hole Aplikacije ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox