| Številka dela | ANT-916-JJB-HT-T | Proizvajalec | Linx Technologies |
|---|---|---|---|
| Opis | RF ANT 916MHZ DOME SLD TH | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 38283 pcs | Podatkovni list | ANT-916-JJB-HT-T.pdf |
| VSWR | 2 | Prekinitev | Solder |
| Serija | JJB-HT | Povratna izguba | - |
| Pakiranje | Strip | Druga imena | ANT-916-JJB-HT-B ANT-916-JJB-HT-B-ND ANT916JJBHTT |
| Število pasov | 1 | Tip montaže | Through Hole |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Višina (maks.) | 0.480" (12.20mm) | Gain | -12.3dBi |
| Frekvenčni razpon | 902MHz ~ 928MHz | Skupina frekvenc | UHF (300 MHz ~ 1 GHz) |
| Frekvenca (sredina / pas) | 916MHz | Lastnosti | - |
| natančen opis | 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Dome RF Antenna 902MHz ~ 928MHz -12.3dBi Solder Through Hole | Aplikacije | ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox |