ANT-916-USP
Linx TechnologiesLinx Technologies
ANT-916-USP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ANT-916-USP
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Podatkovni listi: ANT-916-USP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ANT-916-USP
Številka dela ANT-916-USP Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53651 pcs Podatkovni list ANT-916-USP.pdf
VSWR 1.9 Prekinitev Solder
Serija µSplatch™ Povratna izguba -
Pakiranje Tube Druga imena ANT916USP
Število pasov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Višina (maks.) 0.100" (2.54mm) Gain 0.3dBi
Frekvenčni razpon 904MHz ~ 928MHz Skupina frekvenc UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Frekvenca (sredina / pas) 916MHz Lastnosti -
natančen opis 916MHz ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox Chip RF Antenna 904MHz ~ 928MHz 0.3dBi Solder Surface Mount Aplikacije ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox