CMD-HHTX-315
Linx TechnologiesLinx Technologies
CMD-HHTX-315 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMD-HHTX-315
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON
Podatkovni listi: CMD-HHTX-315.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CMD-HHTX-315
Številka dela CMD-HHTX-315 Proizvajalec Linx Technologies
Opis XMITTER HANDHELD 315MHZ 8 BUTTON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5168 pcs Podatkovni list CMD-HHTX-315.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Serija -
Občutljivost - Moč - izhod -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol ASK, OOK
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Handheld, 8 Button
Funkcija Transmitter Pogostost 315MHz
Lastnosti 8 Buttons, 1000 ft. Operating Distance natančen opis RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 8 Button 1.2 kbps