CSI-SGFB-100-UFFR-B
Linx TechnologiesLinx Technologies
CSI-SGFB-100-UFFR-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CSI-SGFB-100-UFFR-B
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka CBL ASSY SMA-UMCC 3.937"
Podatkovni listi: CSI-SGFB-100-UFFR-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CSI-SGFB-100-UFFR-B
Številka dela CSI-SGFB-100-UFFR-B Proizvajalec Linx Technologies
Opis CBL ASSY SMA-UMCC 3.937" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29983 pcs Podatkovni list CSI-SGFB-100-UFFR-B.pdf
Style SMA to UMCC Serija -
delovna temperatura - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina 3.937" (100.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
Spol Female to Female Frekvenca - maks 3GHz
Lastnosti - natančen opis Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 3.937" (100.00mm)
Barva Gray Vrsta kabla 1.13mm OD Coaxial Cable