RXM-900-HP3-SPO
Linx TechnologiesLinx Technologies
RXM-900-HP3-SPO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RXM-900-HP3-SPO
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RECEIVER RF 900MHZ 8-CH SMD
Podatkovni listi: RXM-900-HP3-SPO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RXM-900-HP3-SPO
Številka dela RXM-900-HP3-SPO Proizvajalec Linx Technologies
Opis RECEIVER RF 900MHZ 8-CH SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4042 pcs Podatkovni list RXM-900-HP3-SPO.pdf
Napetost - oskrba 2.8 V ~ 13 V Paket naprave za dobavitelja Module
Serija - Občutljivost -107dBm
Pakiranje Tube Paket / primer 24-SMD Module
Druga imena RXM-900-HP3-SPO-ND
RXM-900-HP3-SPO_
RXM900HP3SPO
delovna temperatura -30°C ~ 80°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol FM, FSK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 902MHz ~ 928MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver FM, FSK 902MHz ~ 928MHz -107dBm 56 kbps PCB, Surface Mount Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 56 kbps
Podatkovni vmesnik PCB, Surface Mount Tok - sprejemanje 21mA