TRM-900-NT
Linx TechnologiesLinx Technologies
TRM-900-NT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TRM-900-NT
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Podatkovni listi: 1.TRM-900-NT.pdf2.TRM-900-NT.pdf3.TRM-900-NT.pdf4.TRM-900-NT.pdf5.TRM-900-NT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TRM-900-NT
Številka dela TRM-900-NT Proizvajalec Linx Technologies
Opis RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.5 V ~ 5.5 V Uporabljena IC / del -
Serija NT Serijski vmesniki Serial, UART
Občutljivost -113dBm RF družina / standard General ISM < 1GHz
Protokol - Moč - izhod 12.5dBm (Max)
Pakiranje Tube Paket / primer 44-SMD Module
Druga imena TRM900NT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FSK Velikost pomnilnika -
Pogostost 900MHz Hitrost prenosa podatkov 300kbps
Tok - oddajanje 16mA ~ 36mA Tok - sprejemanje 19mA
Vrsta antene Castellation, U.FL/MHF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
TRM-868-NT
TRM-868-NT
Proizvajalci: Linx Technologies
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Na zalogi: 3892 pcs
Prenesi: TRM-868-NT.pdf
RFQ
TRM-6
TRM-6
Proizvajalci: Essentra Components
Opis: RIVET SNAP 0.455" NYLON BLACK
Na zalogi: 473659 pcs
Prenesi: TRM-6.pdf
RFQ
TRM-915-DP1203
TRM-915-DP1203
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Prenesi: TRM-915-DP1203.pdf
TRM-900-TT-A
TRM-900-TT-A
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Prenesi: TRM-900-TT-A.pdf
TRM-7
TRM-7
Opis: RIVET SNAP 0.470" NYLON BLACK
Prenesi: TRM-7.pdf
TRM-915-R250
TRM-915-R250
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Prenesi: TRM-915-R250.pdf
TRM-5
TRM-5
Opis: RIVET SNAP 0.370" NYLON BLACK
Prenesi: TRM-5.pdf
TRM-868-DP1203
TRM-868-DP1203
Opis: RF TXRX MODULE ISM<1GHZ