TXM-433-LR
Linx TechnologiesLinx Technologies
TXM-433-LR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TXM-433-LR
Proizvajalec / znamka: Linx Technologies
Opis izdelka TRANSMITTER 433MHZ LR SERIES
Podatkovni listi: 1.TXM-433-LR.pdf2.TXM-433-LR.pdf3.TXM-433-LR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TXM-433-LR
Številka dela TXM-433-LR Proizvajalec Linx Technologies
Opis TRANSMITTER 433MHZ LR SERIES Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14853 pcs Podatkovni list 1.TXM-433-LR.pdf2.TXM-433-LR.pdf3.TXM-433-LR.pdf
Napetost - oskrba 2.1 V ~ 3.6 V Serija LR
Moč - izhod -4dBm ~ 4dBm Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SMD Module Druga imena TXM-433-LR-ND
TXM-433-LR-S
TXM-433-LR_
TXM433LR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija ali protokol ASK, OOK Velikost pomnilnika -
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis RF Transmitter ASK, OOK 433MHz -4dBm ~ 4dBm 10 kbps Castellation Antenna 8-SMD Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 10 kbps
Podatkovni vmesnik Serial Tok - oddajanje 8.5mA