LTPL-P00DNS40
Lite-On, Inc.Lite-On, Inc.
LTPL-P00DNS40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LTPL-P00DNS40
Proizvajalec / znamka: Lite-On, Inc.
Opis izdelka LED LTPL NEUTRAL WHT 4000K 6SMD
Podatkovni listi: LTPL-P00DNS40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LTPL-P00DNS40
Številka dela LTPL-P00DNS40 Proizvajalec Lite-On, Inc.
Opis LED LTPL NEUTRAL WHT 4000K 6SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281384 pcs Podatkovni list LTPL-P00DNS40.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3V Kotni kot 120°
Toplotna odpornost paketa 20°C/W Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Serija LTPL
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2020 (5050 Metric)
Druga imena 160-1855-2 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Lumens / Watt @ Current - Test 142 lm/W Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm) Flux @ 85 ° C, Tok - Test -
Flux @ 25 ° C, Tok - Test 17 lm (Typ) natančen opis LED Lighting LTPL White, Neutral 4000K 3V 40mA 120° 2020 (5050 Metric)
Tok - preskus 40mA Tok - maks 80mA