GT-RLSA3450
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
GT-RLSA3450 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GT-RLSA3450
Proizvajalec / znamka: Lumex, Inc.
Opis izdelka GDT 450V 15% 1.5KA
Podatkovni listi: GT-RLSA3450.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije GT-RLSA3450
Številka dela GT-RLSA3450 Proizvajalec Lumex, Inc.
Opis GDT 450V 15% 1.5KA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83384 pcs Podatkovni list GT-RLSA3450.pdf
Napetost - DC Spark (Over) 450V Toleranca ±15%
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer - Druga imena 67-2179
Število Poljakov 3 Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok impulznega praznjenja (8 / 20μs) 1500A (1.5kA)
Fail Short No natančen opis Gas Discharge Tube 450V 1500A (1.5kA) ±15% 3 Pole