LDS-AA102RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDS-AA102RI
Proizvajalec / znamka: Lumex, Inc.
Opis izdelka LED 7SEG 1" SGL 565NM GRN CA
Podatkovni listi: LDS-AA102RI.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LDS-AA102RI
Številka dela LDS-AA102RI Proizvajalec Lumex, Inc.
Opis LED 7SEG 1" SGL 565NM GRN CA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5291 pcs Podatkovni list LDS-AA102RI.pdf
Valovna dolžina - vrh 565nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 2.2V
Velikost / dimenzija 1.299" H x 0.886" W x 0.335" D (33.00mm x 22.50mm x 8.50mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 105mW Pakiranje Bulk
Paket / primer 14-DIP (0.600", 15.24mm), 11 Leads Število znakov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Ocena 5.6mcd
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 1.02" (26.00mm) natančen opis Character LED Display Module Green 7-Segment 1 Character Common Anode 2.2V 10mA 1.299" H x 0.886" W x 0.335" D (33.00mm x 22.50mm x 8.50mm) 14-DIP (0.600", 15.24mm), 11 Leads
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Anode