LDT-M2806RI
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LDT-M2806RI
Proizvajalec / znamka: Lumex, Inc.
Opis izdelka 0.28" THREE DIGIT SEVEN SEGMENT
Podatkovni listi: LDT-M2806RI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1012 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LDT-M2806RI
Številka dela LDT-M2806RI Proizvajalec Lumex, Inc.
Opis 0.28" THREE DIGIT SEVEN SEGMENT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 69429 pcs Podatkovni list LDT-M2806RI.pdf
Valovna dolžina - vrh 660nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 1.7V
Velikost / dimenzija 0.887" H x 0.394" W x 0.240" D (22.53mm x 10.00mm x 6.10mm) Serija -
Odmik moči (maks.) 100mW Paket / primer 12-DIP (0.300", 7.62mm)
Število znakov 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 6mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.28" (7.00mm) natančen opis Character LED Display Module Red 7-Segment 3 Character Common Anode 1.7V 10mA 0.887" H x 0.394" W x 0.240" D (22.53mm x 10.00mm x 6.10mm) 12-DIP (0.300", 7.62mm)
Tok - preskus 10mA Pogosto Pin Common Anode