SSP-LB06MW024K03
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
SSP-LB06MW024K03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSP-LB06MW024K03
Proizvajalec / znamka: Lumex, Inc.
Opis izdelka LED ENG SUNBRITERA WARMWHT STRIP
Podatkovni listi: SSP-LB06MW024K03.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSP-LB06MW024K03
Številka dela SSP-LB06MW024K03 Proizvajalec Lumex, Inc.
Opis LED ENG SUNBRITERA WARMWHT STRIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4528 pcs Podatkovni list SSP-LB06MW024K03.pdf
Valovna dolžina - Napetost - naprej (Vf) (Typ) 24V
Kotni kot 120° Tip LED Engine
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija 154.00mm L x 19.45mm W
Serija SunBritera Strip Pakiranje -
Druga imena 67-2151
SSPLB06MW024K03
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Flat
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina 13.25mm