SSP-LT6002UP24
Lumex, Inc.Lumex, Inc.
Lumex, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSP-LT6002UP24
Proizvajalec / znamka: Lumex, Inc.
Opis izdelka LED LIGHT TUBE 2' GREEN DIFF 24V
Podatkovni listi: SSP-LT6002UP24.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SSP-LT6002UP24
Številka dela SSP-LT6002UP24 Proizvajalec Lumex, Inc.
Opis LED LIGHT TUBE 2' GREEN DIFF 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5250 pcs Podatkovni list SSP-LT6002UP24.pdf
Valovna dolžina 525nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 24V
Kotni kot 60° Tip LED Engine
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija 600.00mm L x 33.86mm W
Serija - Pakiranje Bulk
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Current - Test -
Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) - Tip objektiva Tubular
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina 34.34mm
Flux @ Tok / Temperatura - Preskus - Lastnosti -
Tok - maks 150mA Konfiguracija Linear Light Strip, Plug and Play