LM2575HVMX-12/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2575HVMX-12/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM2575HVMX-12/NOPB
Številka dela LM2575HVMX-12/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 12V 1A 24-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5310 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 12V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 60V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM2575HVMX-12
LM2575HVMX-12
LM2575HVMX-12-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 52kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Trenutni - izhod 1A