LM2651MTCX-1.8/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2651MTCX-1.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1.8V 1.5A 16TSSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LM2651MTCX-1.8/NOPB
Številka dela LM2651MTCX-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1.8V 1.5A 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5396 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 4V Napetost - Vhod (maks.) 14V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LM2651MTCX-1.8
*LM2651MTCX-1.8/NOPB
LM2651MTCX-1.8
LM2651MTCX-1.8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Funkcija Step-Down Frekvenca - preklop 300kHz
natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1.5A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Trenutni - izhod 1.5A