LM2676SD-3.3/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM2676SD-3.3/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2676SD-3.3/NOPB
Številka dela LM2676SD-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A 14VSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36783 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 8V Napetost - Vhod (maks.) 40V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik No
Paket naprave za dobavitelja 14-VSON (5x6) Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-VDFN Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LM2676SD-3.3/NOPBTR
LM2676SD33NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 260kHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A 14-VDFN Exposed Pad
Trenutni - izhod 3A Številka osnovnega dela LM2676