LM2852XMXAX-1.0
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2852XMXAX-1.0
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LM2852XMXAX-1.0
Številka dela LM2852XMXAX-1.0 Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK 1V 2A SYNC 14-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4777 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (Min) 2.85V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 14-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 1.5MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Trenutni - izhod 2A Številka osnovnega dela LM2852