LM285BXMX-2.5/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM285BXMX-2.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM285BXMX-2.5/NOPB
Številka dela LM285BXMX-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81530 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod -
Toleranca ±1.5% Temperaturni koeficient 30ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena *LM285BXMX-2.5
*LM285BXMX-2.5/NOPB
LM285BXMX-2.5
LM285BXMX-2.5-ND
LM285BXMX-2.5/NOPBTR
LM285BXMX25NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 120µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 20mA Trenutna - katoda 20µA