LM2937ET-12
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM2937ET-12
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
315 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM2937ET-12
Številka dela LM2937ET-12 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 53746 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 1V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 26V
Paket naprave za dobavitelja TO-220-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220-3
Tok - Supply (Max) 20mA Trenutni - Quiescent (Iq) 2mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -