LM3900DG4
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM3900DG4
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC OPAMP GP 2.5MHZ 14SOIC
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM3900DG4
Številka dela LM3900DG4 Proizvajalec N/A
Opis IC OPAMP GP 2.5MHZ 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 327034 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 4.5 V ~ 32 V, ±2.2 V ~ 16 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Ubi stopnja 20 V/µs Serija -
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vrsta izhoda - delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 4 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Gain Bandwidth Product 2.5MHz
natančen opis General Purpose Amplifier 4 Circuit 14-SOIC Trenutni - dobava 6.2mA
Trenutni - izhod / kanal 10mA Trenutne - vstopne pristranskosti 30nA