LM4041C12ILPR
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LM4041C12ILPR
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4041C12ILPR
Številka dela LM4041C12ILPR Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SHUNT 1.225V TO92-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171433 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.225V Napetost - Vhod -
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient 100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja TO-92-3 Serija -
Referenčni tip Shunt Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Vrsta izhoda Fixed
Druga imena 296-20747-3
296-20747-4-ND
LM4041C12ILPRE3
LM4041C12ILPRE3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Hrup - 10Hz do 10kHz 20µVrms Hrup - od 0.1Hz do 10Hz -
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 12mA TO-92-3 Trenutni - dobava -
Trenutni - izhod 12mA Trenutna - katoda 80µA