LM4128AMF-3.3/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM4128AMF-3.3/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4128AMF-3.3/NOPB
Številka dela LM4128AMF-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 51592 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V Napetost - Vhod 3.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient 75ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena *LM4128AMF-3.3
*LM4128AMF-3.3/NOPB
LM4128AMF-3.3/NOPBCT
LM4128AMF-3.3CT
LM4128AMF-3.3CT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 310µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.1% 20mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 100µA Trenutni - izhod 20mA