LM4132AMFX-2.5/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LM4132AMFX-2.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM4132AMFX-2.5/NOPB
Številka dela LM4132AMFX-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58978 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Napetost - Vhod 2.9 V ~ 5.5 V
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient 20ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Referenčni tip Series Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 Vrsta izhoda Fixed
Druga imena LM4132AMFX-2.5
LM4132AMFX-2.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Hrup - 10Hz do 10kHz - Hrup - od 0.1Hz do 10Hz 240µVp-p
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Series Voltage Reference IC ±0.05% 20mA SOT-23-5
Trenutni - dobava 100µA Trenutni - izhod 20mA