LM43602PWPT
pregled izdelka
Številka dela: LM43602PWPT
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LM43602PWPT
Številka dela LM43602PWPT Proizvajalec N/A
Opis IC REG BUCK ADJ 2A SYNC 16HTSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23231 pcs Podatkovni list
Voltage - Output (Min / Fixed) 1V Voltage - Output (Max) 28V
Napetost - Vhod (Min) 3.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Topologija Buck Sinhronski usmerjevalnik Yes
Paket naprave za dobavitelja 16-HTSSOP Serija SIMPLE SWITCHER®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Vrsta izhoda Adjustable Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena 296-37754-6 delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Down
Frekvenca - preklop 200kHz ~ 2.2MHz natančen opis Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V 1 Output 2A 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Trenutni - izhod 2A Številka osnovnega dela LM43602