LMR14206XMKDEMO/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMR14206XMKDEMO/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka BOARD EVAL FOR LMR14206
Podatkovni listi:
Status RoHs Se ne uporablja / Se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMR14206XMKDEMO/NOPB
Številka dela LMR14206XMKDEMO/NOPB Proizvajalec N/A
Opis BOARD EVAL FOR LMR14206 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / Se ne uporablja
Količina na voljo 5150 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 1.2V Napetost - Vhod 4.5 V ~ 42 V
Uporabljena IC / del LMR14206 Priložena vsebina Board(s)
Serija SIMPLE SWITCHER® Topologija regulatorja Buck
Izhodi in tipi 1, Non-Isolated Druga imena LMR14206XMKDEMONOPB
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Glavni namen DC/DC, Step Down
Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable Frekvenca - preklop 1.25MHz
natančen opis LMR14206 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Trenutni - izhod 600mA