LMV7235M5
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMV7235M5
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC COMPARATOR R-R INPUT SOT23-5
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMV7235M5
Številka dela LMV7235M5 Proizvajalec N/A
Količina na voljo 55271 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba, enojna / dvojna (±) 2.7 V ~ 5.5 V Napetost - vhodni odmik (maks.) 6mV @ 5V
Tip General Purpose Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5
Serija - Zamuda za razmnoževanje (Max) 62ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SC-74A, SOT-753
Vrsta izhoda Open-Drain, Rail-to-Rail Druga imena LMV7235M5CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število elementov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Histereza -
Tok - izhod (tip) - Tok - vhodna pristranskost (maks.) 0.4µA @ 5V