LP2982AIM5X-3.3/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2982AIM5X-3.3/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2982AIM5X-3.3/NOPB
Številka dela LP2982AIM5X-3.3/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 50MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152295 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.33V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP2982AIM5X-3.3/NOPB
LP2982AIM5X-3.3/NOPBTR
LP2982AIM5X33NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 1.4mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije Enable