LP2989AILD-3.6/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP2989AILD-3.6/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8WSON
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP2989AILD-3.6/NOPB
Številka dela LP2989AILD-3.6/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.6V 500MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4902 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.65V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.6V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (4x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2989AILD-3.6
LP2989AILD-3.6/NOPBTR
LP2989AILD-3.6TR
LP2989AILD-3.6TR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 500mA 8-WSON (4x4) Tok - Supply (Max) 9mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 175µA Trenutni - izhod 500mA