LP2992AIM5-1.5/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP2992AIM5-1.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP2992AIM5-1.5/NOPB
Številka dela LP2992AIM5-1.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.5V 250MA SOT23-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 130194 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.85V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 16V
Paket naprave za dobavitelja SOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-74A, SOT-753 PSRR 45dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP2992AIM5-1.5/NOPBTR
LP2992AIM515NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 250mA SOT-23-5
Tok - Supply (Max) 4mA Trenutni - Quiescent (Iq) 95µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable