LP38691DTX-3.3
pregled izdelka
Številka dela: LP38691DTX-3.3
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LP38691DTX-3.3
Številka dela LP38691DTX-3.3 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.55V @ 500mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja TO-252-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP38691DTX-3.3TR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-252-3 Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 500mA