LP38691SDX-1.8/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP38691SDX-1.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP38691SDX-1.8/NOPB
Številka dela LP38691SDX-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 500MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79657 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 10V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x3) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 6-WSON (3x3) Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 55µA Trenutni - izhod 500mA