LP3881ESX-1.2
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3881ESX-1.2
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije LP3881ESX-1.2
Številka dela LP3881ESX-1.2 Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4307 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.16V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.2V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja DDPAK/TO-263-5 Serija -
Paket / primer TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 800mA DDPAK/TO-263-5
Tok - Supply (Max) 8mA Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela LP3881
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
LP3881ET-1.5/NOPB
LP3881ET-1.5/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 800MA TO220-5
Na zalogi: 5723 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3881ET-1.2/NOPB
LP3881ET-1.2/NOPB
Proizvajalci: N/A
Opis: IC REG LINEAR 1.2V 800MA TO220-5
Na zalogi: 5158 pcs
Prenesi:
RFQ
LP3881ESX-1.2/NOPB
LP3881ESX-1.2/NOPB
Opis: IC REG LIN 1.2V 800MA DDPAK