LP3882EMRX-1.5/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP3882EMRX-1.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 1.5V 1.5A 8SO PWRPAD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP3882EMRX-1.5/NOPB
Številka dela LP3882EMRX-1.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 1.5V 1.5A 8SO PWRPAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5447 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.32V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-SO PowerPad Serija -
Paket / primer 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3882EMRX-1.5
LP3882EMRX-1.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A 8-SO PowerPad Tok - Supply (Max) 8mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 30µA Trenutni - izhod 1.5A