LP3961EMP-2.5/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP3961EMP-2.5/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3961EMP-2.5/NOPB
Številka dela LP3961EMP-2.5/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79361 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 800mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 7V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3961EMP-2.5/NOPBTR
LP3961EMP25NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Tok - Supply (Max) 15mA Trenutni - Quiescent (Iq) 9mA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Enable