LP3981ILD-2.8/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP3981ILD-2.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP3981ILD-2.8/NOPB
Številka dela LP3981ILD-2.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 300MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5455 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (3x4) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 50dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena *LP3981ILD-2.8
*LP3981ILD-2.8/NOPB
LP3981ILD-2.8/NOPBCT
LP3981ILD-2.8CT
LP3981ILD-2.8CT-ND
LP3981ILD28NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 300mA 6-WSON (3x4) Tok - Supply (Max) 210µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 300mA