LP3982ILD-1.8/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP3982ILD-1.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP3982ILD-1.8/NOPB
Številka dela LP3982ILD-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA 8WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269604 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.22V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 8-WSON (3x2.5) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-WFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3982ILD-1.8/NOPBTR
LP3982ILD18NOPB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 8-WSON (3x2.5)
Trenutni - Quiescent (Iq) 270µA Trenutni - izhod 300mA