LP3988ITLX-2.85/NOPB
pregled izdelka
Številka dela: LP3988ITLX-2.85/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LP3988ITLX-2.85/NOPB
Številka dela LP3988ITLX-2.85/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 2.85V 150MA 5DSBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5792 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-DSBGA (1.41x1.08) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-WFBGA, DSBGA PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena LP3988ITLX-2.85
LP3988ITLX-2.85-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08) Tok - Supply (Max) 200µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 120µA Trenutni - izhod 150mA