LP5900SDX-1.8/NOPB
N/A
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LP5900SDX-1.8/NOPB
Proizvajalec / znamka: N/A
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LP5900SDX-1.8/NOPB
Številka dela LP5900SDX-1.8/NOPB Proizvajalec N/A
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 6WSON Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219171 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.15V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-WSON (2.2x2.5) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 6-WSON (2.2x2.5) Tok - Supply (Max) 230µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 50µA Trenutni - izhod 150mA